Kongres ASSITEJ
Pl  |  Eng
Festiwalowe Studio Internetowe


Kalendarz spektakli

   

Piątek, 23 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
09:00
11:30
  „Janosik. Naprawdę prawdziwa historia”
Teatr Lalka (Warszawa) 80 min 10+ Teatr Lalka
11:00   Słoneczniki Dzieci i dorośli 20 min 0-99 Teatr Lalka
09:00 11:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Invisi'BALL” Nadine Animato Theater Dance Company (Izrael) 50 min 8-99 Teatr Powszechny, Duża Scena
09:30 12:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Jabłonka” Teatr Atofri/Poznańska Fundacja Artystyczna (Poznań) 35 min 1-6 Teatr Powszechny, Mała Scena
10:00   „Świat Garmanna” Teatr Baj (Warszawa) 70 min 7+ Teatr Baj
13:00   „Pro An(n)a” Teatr Powszechny (Warszawa)   100 min  14+ Teatr Powszechny, Scena Pracownia
17:15   „Tradycyjny spektakl lalkowy Vitéz László” Teatr Lalkowy BábSzínTér (Węgry) 35 min 0-99 Pałac Kultury i Nauki, Plener, Płyta główna
18:00   Uroczyste otwarcie „Song Manufacture” Teatr Dramatyczny,
Duża Scena  

Sobota, 24 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
9:00
11:00
Buy a ticket
Buy a ticket
„W beczce chowany” Teatr Animacji (Poznań) 60 min 13+ Teatr 6.piętro
09:00 11:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Opowieść o dziewczynie w kolorze niebieskim” Teatr Lalkowy Ciróka (Węgry) 55 min 6+ Teatr Lalka
09:00 11:00 13:00   „Teatralny Plac Zabaw Jana Dormana” Instytut Teatralny (Warszawa) 60 min 6-9   Pałac Kultury 
i Nauki, Sala 3 – Żółta
10:20 13:00   „Magiczny Teatralny Automat” Teatro Tatro (Słowacja) 50 min 0-99

Pałac Kultury 
i Nauki, Plener, Płyta główna

11:00 13:00   „Wyprawa po deszcz” Centrum Nauki Kopernik (Warszawa) 45 min 3-6 Teatr Dramatyczny, Duża Scena
11:00 14:30   „Muzeum wspomnień” NIE Theatre (Norwegia) 60 min
+ 15 min
wystawa
15+ Teatr Powszechny,
Mała Scena
12:00   „Pchła Szachrajka” Teatr Narodowy (Warszawa) 65 min 6+ Teatr Narodowy, Scena przy Wierzbowej
13:20   „Tradycyjny spektakl lalkowy Vitéz László” Teatr Lalkowy BábSzínTér (Węgry) 35 min 0-99 Teatr Powszechny, Plener
14:00 17:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Alicja” De Stilte (Holandia) 60 min 6+ Teatr Powszechny,
Duża Scena  
15:00 16:30   „Śpij” Teatr Baj (Warszawa) 30 min + 15 min zabawy 0-3 Teatr Baj
19:00 Buy a ticket „Lepsze lasy” GRIPS Theater (Niemcy)   80 min   12+ Teatr Dramatyczny, Mała Scena

Niedziela, 25 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
09:00 11:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Złotowłosa” Teatr Drak (Czechy) 60 min 6+ Teatr 6.piętro
09:00 11:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Chrząszcze” Teatr Minor (Czechy) 60 min 4+ Teatr Dramatyczny, Duża Scena
09:00 11:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Calineczka” Teatr Stary im. Karola Spišaka (Słowacja) 45 min 3+ Teatr Lalka
10:00 Buy a ticket „Lepsze lasy” GRIPS Theater (Niemcy) 80 min 12+ Teatr Dramatyczny,
Mała Scena
10:30 12:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Roszpunka” Tutti Frutti (Wielka Brytania) 55 min 3+ Teatr Powszechny, Mała Scena
12:00   „Pchła Szachrajka” Teatr Narodowy (Warszawa) 65 min 6+ Teatr Narodowy, Scena przy Wierzbowej
12:20   „Tradycyjny spektakl lalkowy Vitéz László” Teatr Lalkowy BábSzínTér (Węgry) 35 min 0-99   Pałac Kultury 
i Nauki, Plener, Płyta główna
11:00 13:00   „O Raju! Czyli o tym, co było, kiedy nic nie było” Teatr Guliwer (Warszawa) 60 min   5+ Teatr Guliwer

13:15

  Otwarcie wystaw: „100 LAT – STO LALEK Wystawa Historii Lalkarstwa Węgierskiego 1850-1950”, „85 lat Teatru Baj w Warszawie”, oraz „Dendrofonia” Pałac Kultury i Nauki, Sala 11
16:00 Buy a ticket „Ja jestem ja”   Teatr 21 (Warszawa)   50 min 4-6 Instytut Teatralny  

Poniedziałek, 26 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
09:00 11:00
Buy a ticket
„Byliśmy ptakami” Teatr Lalkowy Mesebolt (Węgry) 60 min 4+ Teatr 6.piętro
09:00 11:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Najmniejszy Bal Świata” Teatr Baj Pomorski (Toruń) 70 min 6+ Teatr Powszechny, Duża Scena
10:00 12:00  Buy a ticket
Buy a ticket
„Chodź na słówko” Centrum Sztuki Dziecka (Poznań) 50 min 8+ Teatr Dramatyczny, Mała Scena  
10:00 12:30
„Słoń i kwiat” Grupa Coincidentia/Białostocki Teatr Lalek (Białystok) 60 min 6+ Teatr Lalka
10:00
12:00
Buy a ticket
Buy a ticket
„Podłogowo” LALE.Teatr (Wrocław) 30 min + 15 min zabawy 1-5 Teatr Powszechny, Mała Scena
10:00 12:00
„Gra” Studio Teatralne Blum (Poznań) 30 min + 20 min zabawy 1,5-6 Pałac Kultury
i Nauki, Sala 8 – Czerwona
17:00 20:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Morrison/Śmiercisyn” Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki (Opole)   90 min   16+    Teatr Dramatyczny, Duża Scena

Wtorek, 27 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
09:00 11:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Śpij słodko, mój księżycu” Dschungel Wien/IYASA (Austria/Zimbabwe) 45 min 2+ Teatr 6.piętro
09:30 12:30   „Czuk i Hek: podróż ku pokrzepieniu serc” Melting Point/NVT/Barentz Kult (Rosja) 70 min 6-12 Teatr Lalka
10:00 12:30   „Konik Garbusek” Krasnojarski Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Puszkina (Rosja) 70 min 6+ Teatr Guliwer
10:00 12:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Siostrzyczko, bardzo mi ciebie brat” Cie Pour Ainsi Dire (Francja) 60 min 9+ Teatr Powszechny, Duża Scena
14:00 16:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Prawdziwa bajka” Teatret Gruppe 38/Carte Blanche (Dania) 45 min 8+ Teatr Dramatyczny,
Duża Scena
18:00 Buy a ticket „Czarna owca”   Teatro Distinto (Włochy)   50 min 3+   Teatr Powszechny, Mała Scena  

Środa, 28 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
09:00 11:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Czerwony Kapturek” Teatr Lalki i Aktora (Wałbrzych) 75 min 5+ Teatr 6.piętro
09:00 11:30   „Jugar” Compañía Teatro al Vacío (Meksyk) 45 min 3-6 Teatr Lalka
09:30 11:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Mikrokosmos” Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego (Wrocław) 65 min 6-12 Teatr Powszechny, Duża Scena
10:00 Buy a ticket „Czarna owca” Teatro Distinto (Włochy) 50 min 3+ Teatr Powszechny, Mała Scena
12:00 18:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Farfalle” Compagnia TPO (Włochy) 50 min 4+ Teatr Dramatyczny,
Duża Scena
13:20 Buy a ticket „Maszyna do opowiadania bajek” Teatr Pinokio (Łódź) 60 min 4+  Teatr Lalka
18:00 Buy a ticket „Człowiek zwany Rolex”   Teatergruppen Batida (Dania)   65 min  12+ Teatr Powszechny, Mała Scena  

Czwartek, 29 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
9:00
11:30
Buy a ticket
Buy a ticket
„Piękna i Bestia” Teatr Lalek Banialuka (Bielsko-Biała) 70 min 7+ Teatr Powszechny, Duża Scena
9:00
11:00
Buy a ticket
Buy a ticket
„Burzowa noc” Le Carrousel (Kanada) 50 min 6-10 Teatr Studio, scena Malarnia
10:00 Buy a ticket „Farfalle” Compagnia TPO (Włochy) 50 min 4+ Teatr Dramatyczny, Duża Scena
10:00 Buy a ticket „Człowiek zwany Rolex” Teatergruppen Batida (Dania) 65 min 12+ Teatr Powszechny, Mała Scena
12:00 13:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Spot”   La Baracca –Testoni Ragazzi (Włochy) 35 min 1-4   Teatr Studio, scena Modelatornia
12:30 Buy a ticket „Maszyna do opowiadania bajek” Teatr Pinokio (Łódź)   60 min  4+ Teatr Lalka
17:00   Benefis Haliny Machulskiej Teatr 6.piętro  

Piątek, 30 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
9:00
11:00
Buy a ticket
Buy a ticket
„King” Maas Theater en Dans (Holandia) 30 min  9+ Teatr 6.piętro
9:00
15:00
Buy a ticket
Buy a ticket
„W szafie trzymam lalkę” Buenos Aires Theatre Group (Argentyna) 60 min 13+ Teatr Studio, scena Modelatornia
9:30
11:30

Buy a ticket
„Mglisty Billy” Teatr Figur (Kraków) 50 min 12+ Teatr Powszechny,
Mała Scena
10:00 12:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Jeśli nie powiesz, kto będzie wiedział?” Narodowy Instytut Sztuk Pięknych (Meksyk)/Teatr Baj (Warszawa) 60 min 10+ Teatr Baj
10:00 13:30   „Dzieci z Bullerbyn” Teatr Polski (Wrocław) 75 min 6-12 Teatr Lalka
10:00 12:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Olśniewająca Okinawa” Art Community Organization Okinawa (Japonia) 50 min 4+ Teatr Powszechny,
Duża Scena
10:00   „www.ja.net” Drama Way Fundacja Edukacji
i Kultury (Warszawa)
120 min 14-18 Pałac Kultury 
i Nauki, Sala 2 – Niebieska
11:00 13:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Maja i ja i Maja”   Bitef Theatre (Serbia)   70 min 15+ Teatr Studio, scena Malarnia
11:40
„Mrówki”   Polyglot Theatre (Australia) 30 min 3+ Pałac Kultury
i Nauki, Plener,
Płyta główna
12:00   Sympozjum Rzecznika Praw Dziecka – pokaz spektaklu „Masz prawo do swych praw” w wykonaniu Teatru Łejery (Poznań)  180 min zaproszenia  Teatr Dramatyczny, mała scena  

Sobota, 31 maja
godzina kup bilet spektakle i wydarzenia wykonanie czas wiek miejsce
9:00
11:30
Buy a ticket
Buy a ticket
„Bromba w sieci” Teatr 6.piętro (Warszawa) 80 min  6-99 Teatr 6.piętro
10:00 12:30 Buy a ticket
Buy a ticket
„Lokomotywa” Teatr Powszechny (Warszawa) 70 min 5+ Teatr Powszechny, Duża Scena
10:30
11:30
13:30
15:50

„Mrówki”   Polyglot Theatre (Australia) 30 min 3+ Pałac Kultury
i Nauki, Plener,
Płyta główna
11:00 14:00 Buy a ticket

„Bankructwo małego Dżeka” Teatr Lalka (Warszawa) 95 min 8+ Teatr Lalka
12:00 15:00 Buy a ticket
Buy a ticket
„Koziołek Matołek” Teatr Dramatyczny (Warszawa) 75 min 5-99 Teatr Dramatyczny, Scena Na Woli
12:00 Buy a ticket „Jak zostałam wiedźmą? Sztuka autobiograficzna dla dorosłych i dzieci” Teatr Studio (Warszawa) 75 min 6+ Teatr Studio
13:00 17:30   „Byczek Fernando”  Teatr Guliwer (Warszawa)   70 min 5+   Teatr Guliwer
18:00   Uroczyste zamknięcie oraz koncert „Lulabajki” w wykonaniu teatru CHOREA Teatr Dramatyczny,
Duża Scena  

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

 


Copyright 2014 (C) Korczak. Realizacja: MATEO