Spotkanie towarzyszy  słuchowisku KAJTUŚ CZARODZIEJ.

Zapraszamy dziecięcą i młodzieżową Widownię na spotkanie w ramach Klubu Dobrej Rozmowy. Spotkanie będzie miało wymiar poszukiwań twórczych, a rozmowa potoczy się równolegle do aktywności bazujących na tworzeniu map i opowiadaniu historii. W trakcie współdziałania odniesiemy treść usłyszanej w słuchowisku historii do własnych doświadczeń, tworząc alternatywny głos w dyskusji o świecie, w jakim chcą i potrzebują żyć młodzi ludzie.

Czas trwania: 1,5h

Klub Dobrej Rozmowy “Kto ma prawo do czarów?” odbędzie się po słuchowisku “Kajtuś Czarodziej”, zaprezentowanym dnia  23.10 w Korczakianum.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują zapisy (mail: zapisy@korczak-festival.pl). Przy wysyłaniu wiadomości prosimy o wskazanie nazwy wydarzenia, na które się Państwo zapisują oraz liczby miejsc.

KDR poprowadzą: Weronika Idzikowska (kuratorka wydarzenia) i Maciej Jonek (psycholog).

 

Weronika Idzikowska – edukatorka praw obywatelskich, pedagożka teatru, asystentka emocjonalna. Na co dzień zajmuje się badaniem i wzmacnianiem realizacji praw dziecka w działaniach instytucji społecznych, kulturowych, oświatowych i w przestrzeniach niesformalizowanych. Współpracuje z dziećmi i młodzieżą oraz z dorosłymi, którzy chcą wspierać sprawcze społeczności dziecięce i młodzieżowe.

 

Maciej Jonek – psycholog, nauczyciel akademicki. Na co dzień pracuje z profesjonalistami pracującymi z ludźmi, wspiera świadome projektowanie sytuacji, w których osoby mogą być sobą i się rozwijać. Współpracuje z instytucjami kultury zajmując się budowaniem przestrzeni do spotkań refleksji i wspólnego przeżywania kontaktu ze sztuką.