Spektakl taneczny, najnowsza produkcja polskich pionierek w obszarze choreografii eksperymentalnej, docenionego na scenie tanecznej niezależnego kolektywu Holobiont.

Spektakl adresowany do rodzin z dziećmi w wieku 3-6 lat w humorystyczny i adekwatny dla młodych widzów sposób opowiada o ewolucji, której jedną z pozostałości jest ludzka kość ogonowa.

Podczas wydarzenia twórczynie zaproszą rodziny do wspólnej zabawy ruchowej i uwolnienia twórczej energii, która często uśpiona ukrywa się w naszych ogonach.

Premiera spektaklu była współorganizowana przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w ramach projektu PolandDances / Rezydencje choreograficzne, współfinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Spektakl o godzinie 11:00 będzie rejestrowany na zlecenie Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca. Fragmenty nagrania audiowizualnego zostaną wykorzystane do prezentacji i promocji spektaklu w Polsce oraz zagranicą. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na nagrania, prosimy o informację przed rozpoczęciem spektaklu.

MÓJ OGON I JA
Produkcja Holobiont w Poznaniu

Premiera: 19 grudnia 2021 r.
Czas trwania: 50 minut
Wiek: 3+

Koncepcja: Hanna Bylka-Kanecka
​Choreografia: kolektyw Holobiont we współpracy z Heike Kuhlmann, Adalisą Menghini i Ka Rustler
Współpraca scenograficzna: Mr.Tail
Muzyka: Józef Buchnajzer
Produkcja: Fundacja Performat
Koprodukcja: Teatr Polski w Poznaniu, Teatr Ochoty w Warszawie
Dystrybucja: Performat Production – Karolina Wycisk

  • Aleksandra Bożek-Muszyńska
  • Hanna Bylka-Kanecka
  • Dana Chmielewska / Wojciech Furman

GALERIA: