Spotkanie towarzyszy spektaklowi  ZAKAZANE DZIECI – OPOWIEŚĆ KORCZAKOWSKA .

W Klubie Dobrej Rozmowy chcemy w swobodnej atmosferze porozmawiać nie tylko o problematyce spektaklu, ale o nas samych – o naszych prawach do współdecydowania o sobie i o świecie. Spotkanie będzie bazować na metodzie dociekań filozoficznych, w oparciu o szacunek dla opinii i poglądów wszystkich osób uczestniczących.

Spotkanie dla wszystkich Widzek i Widzów – bez względu na wiek.

Czas trwania: 1h

Klub Dobrej Rozmowy “Prawo do dnia dzisiejszego”  odbędzie się po spektaklu “Zakazane dzieci – opowieść korczakowska” w reż, Anny Augustynowicz, zaprezentowanym dnia 22. 10 na Scenie Przodownik (Teatr Dramatyczny, Scena Przodownik, ul. Olesińska 21).

KDR poprowadzi Dorota Ogrodzka

Dorota Ogrodzka – artystka społeczna, pedgagożka teatru, reżyserka, trenerka i badaczka, wiceprezeska Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, kuratorka programowa Slot Art Festiwal. Uczy studentów i studentki, pracuje artystycznie ze społecznościami, młodzieżą, seniorami, dorosłymi, dziećmi i rodzicami, osobami artystycznymi, lokalnymi aktywistkami i działaczami. Przez kilka lat prowadziła Młodą Scenę w Teatrze Polskim w Bydgoszczy, współpracuje z Fundacją Sto Pociech, Krytyką Polityczną, Towarzystwem Inicjatyw Twórczych ę, Szkołą Liderów, Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, Instytutem Teatralnym, Muzeum Sztuki Nowoczesnej i wieloma teatrami w Polsce i za granicą. Pisze i publikuje.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują zapisy. (mail: zapisy@korczak-festival.pl) – przy wysyłaniu wiadomości prosimy o wskazanie nazwy wydarzenia, na które się Państwo zapisują, oraz liczby miejsc.a