Spotkanie towarzyszy  słuchowisku KAJTUŚ CZARODZIEJ.

Zapraszamy dziecięcą i młodzieżową Widownię na spotkanie w ramach Klubu Dobrej Rozmowy. Spotkanie będzie miało wymiar poszukiwań twórczych, a rozmowa potoczy się równolegle do aktywności bazujących na tworzeniu map i opowiadaniu historii. W trakcie współdziałania odniesiemy treść usłyszanej w słuchowisku historii do własnych doświadczeń, tworząc alternatywny głos w dyskusji o świecie, w jakim chcą i potrzebują żyć młodzi ludzie.

Klub Dobrej Rozmowy “Kto ma prawo do czarów?” odbędzie się po słuchowisku “Kajtuś Czarodziej”, zaprezentowanym dnia  23.10 w Korczakianum
(ul. Jaktorowska 6.

Czas trwania: 1,5h

KDR poprowadzi Dorota Ogrodzka.

Dorota Ogrodzka – artystka społeczna, pedgagożka teatru, reżyserka, trenerka i badaczka, wiceprezeska Stowarzyszenia Pedagogów Teatru, kuratorka programowa Slot Art Festiwal. Uczy studentów i studentki, pracuje artystycznie ze społecznościami, młodzieżą, seniorami, dorosłymi, dziećmi i rodzicami, osobami artystycznymi, lokalnymi aktywistkami i działaczami. Przez kilka lat prowadziła Młodą Scenę w Teatrze Polskim w Bydgoszczy, współpracuje z Fundacją Sto Pociech, Krytyką Polityczną, Towarzystwem Inicjatyw Twórczych ę, Szkołą Liderów, Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, Instytutem Teatralnym, Muzeum Sztuki Nowoczesnej i wieloma teatrami w Polsce i za granicą. Pisze i publikuje.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują zapisy (mail: zapisy@korczak-festival.pl). Przy wysyłaniu wiadomości prosimy o wskazanie nazwy wydarzenia, na które się Państwo zapisują oraz liczby miejsc.