Wielkie rzeczy #3

Wielkie rzeczy #3

Created by: alan

6 listopada 2020

Art Fraction Foundation “WIELKIE RZECZY” książka i słuchowisko online 

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które umożliwi również rodzinom z najnajmłodszymi dziećmi stać się częścią naszej festiwalowej publiczności. Chcemy w bezpiecznej atmosferze, wolnej od ekranów cyfrowych, spotkać się z Wami w domowym zaciszu. 

Punktem wyjścia programu przygotowanego dla odbiorców najnajmłodszych (dzieci w wieku 0-5 lat) oraz bliskich im dorosłych, jest założenie o konieczności ograniczenia kontaktu dzieci w tym wieku z ekranami i mediami cyfrowymi. Przy świadomości tych ograniczeń i chcąc zagwarantować dostęp dzieci najmłodszych do oferty festiwalowej, przygotowaliśmy wydarzenie pn. “Wielkie rzeczy”, czyli książkę i słuchowisko online. 

“WIELKIE RZECZY” // książka muzyczna i słuchowisko (online)

dla rodzin z dziećmi w wieku 1-5 lat 

tekst: Malina Prześluga

muzyka: Piotr Klimek

reżyseria: Alicja Morawska-Rubczak

obsada: Julianna Dorosz, Karolina Martin, Marcel Górnicki

realizacja dźwięku: Maciej Kuśnierz 

ilustracje: Robert Romanowicz

kaligrafia i skład: Katarzyna Mular

koncepcja: Barbara Małecka

produkcja: Mateusz Okonek

wydawnictwo: Art Fraction Foundation dla Sztuka Szuka Malucha

 

Zespół wybitnych twórców związanych z literaturą, muzyką i ilustracją dla dzieci stworzył książkę o przygodach trzech bohaterów – Liska, Niedźwiadka i Zajączka. Dzięki niej, poznacie bliżej leśnych przyjaciół, którzy zaproszą Was do rodzinnej, kreatywnej zabawy. Piękne ilustracje i liternictwo, kartonowy, ekologiczny papier, zabawny i mądry tekst – odkryjcie razem z nami “Wielkie rzeczy”.

Każda książka jest jednocześnie zaproszeniem na słuchowisko online będące muzycznym spotkaniem z naszymi bohaterami, wypełnionym dźwiękami piosenek i szumem drzew. 

Kiedy:

niedziela 15.11.2020, godz. 17.00 zapisy: LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Jak to działa?

Wybieracie termin wydarzenia online – poprzez wypełnienie jednego z powyższych formularzy, a my dostarczamy Wam do domu pakiet festiwalowy, dzięki któremu weźmiecie udział w naszym wydarzeniu. W pakiecie festiwalowym znajdziecie książkę „Wielkie rzeczy” i instrukcję logowania się na słuchowisko. Każdy egzemplarz będzie biletem wstępu na wyjątkowe wydarzenie dźwiękowe – słuchowisko online. Dbając o zdrowie naszych widzów – wydarzenie realizowane będzie tylko w sferze audio, a wrażeń wzrokowych dostarczy pięknie wydana książka. Gdy nadejdzie termin wydarzenia – usiądźcie wygodnie na kanapie z książką (i ciepłym kocem!), zalogujcie się zgodnie z dołączoną instrukcją i przenieście do naszego lasu!

pakiety są darmowe

liczba pakietów jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń

w wydarzeniu mogą wziąć udział tylko mieszkańcy Aglomeracji warszawskiej 

Leave a comment

Skip to content